Choose your pricing plan

  • 1 Class Pass

    $17
     
    Perfect for beginners looking to try it out
    Valid for one month
    • Attend any 1 class
  • Best Value

    Unlimited Monthly

    $55
    Every month
    A great deal for a frequent goer!
     7 day free trial
    • 3 Class Pass

      $45
       
      Choose any 3 classes
      Valid for 3 months
      • Pay as you go
    • 5 Class Pass

      $70
       
      Attend any 5 classes
      Valid for 5 months
      • Pay as you go
    • 10 Class Pass

      $130
       
      Attend any 10 classes
      Valid for 10 months
      • Pay as you go
    • Orange Carrot Juice

      $25
       
      Orange, Carrot, Granny Smith Apple, Lemon, Ginger
       
      • Juice Pick Up